Модернізація обладнання – крок в напрямку розвитку виробництва
Модернізація обладнання – це зміна існуючих технологій і обладнання з метою вдосконалення експлуатаційних параметрів виробництва, усунення зносу механізмів та морального старіння процесів і їх приведення у відповідність з новими вимогами та підвищення ефективності експлуатаційних характеристик.
Перспективи, які відкриває перед замовником модернізація
Модернізація обладнання – це рятівний круг не тільки для власника заводу чи великого виробництва, а й економіки в цілому. Адже сучасна економіка не здатна функціонувати без промисловості – основної гілки прибутку і розвитку технологій.
Промисловість завжди звертала на себе більше уваги, адже саме вона відповідає за технічні і технологічні інновації. Щоб галузь росла, необхідно підштовхувати кожне підприємство в потрібному напрямку.
Для стійкого зростання, заснованого на моделі стратегічного розвитку, що забезпечує збільшення темпів продуктивності праці і підвищення конкурентоспроможності вітчизняних галузей і підприємств, потрібно конкурувати з іноземними виробниками. Рішення поставленої задачі можливе тільки в контексті модернізації з одночасною заміною більшості використовуваних технологій і обладнання. Іншими словами – щоб отримувати прибуток і нести прогрес, потрібна реновація устаткування.
Модернізація промислового обладнання включає в себе:
- Заміну застарілих технологій, окремих вузлів, механізмів, ліній.
- Додаткове оснащення існуючих промислових установок сучасним обладнанням для скорочення впливу ручної праці.
- Часткову або комплексну автоматизацію виробництва.
- Впровадження систем управління та обліку, інтеграція в централізовані АСУ підприємством.
Модернізація обладнання: які цілі переслідує
Модернізація має відразу кілька цілей:
- Придбання нових технологій.
- Ефект від реалізації задуманого.
- Необхідність оцінювати ризики інноваційного підходу.
- Враховувати життєвий цикл технологій і продукції.
- Безпосередня модернізація технологій.
- Оновлення планування запчастин, функції якого застаріли і не приносять користі.
Модернізація застарілого промислового устаткування повинна нести з собою позитивний аспект, а саме – зміну вектора розвитку, з відсталого на інноваційний. Прогрес в технологічному плані дозволить порівняти наявні технології з конкурентами. А це, в свою чергу, переоснастити своє власне виробництво.
Способів модернізації промислового обладнання не мало, а значить, рішення цього питання повинно бути в пріоритеті. Серйозне опрацювання – саме цим потрібно зайнятися керівництву, щоб оновлене обладнання приносило користь, а не збитки. Саме по цій причині модернізація промислового обладнання повинна виконуватись лише професійними інженерами та конструкторами, які працюють в компанії «І.С.С.».
Модернізація автомату фасувального 557РК
Модернізація автомату упаковки АУТ
Модернізація калібратора і вібросита