Виготовлення металоконструкцій різного рівня складності від «І.С.С.»

Виготовлення металоконструкційМеталоконструкції, стали давно невід’ємною частиною будь-якого будівництва, як цивільного так і промислового. Перевагою металоконструкцій є швидкість монтажу, міцність, стійкість до впливу атмосферних опадів, естетичність. У наші дні з’явилася можливість для втілення в реалії інноваційних рішень. Сучасні конструкції, вироблені з якісного металу, застосовують при будівництві споруд різної функціональної спрямованості. Виготовлення металоконструкцій застосовується в різних сферах діяльності людини, в тому числі на підприємствах, в житлово-комунальному господарстві, навіть, для організації побуту вдома.

Де замовити виробництво металоконструкцій?

Як проектуванням, так і виробництвом металоконструкцій різноманітного застосування з різним ступенем складності займається на професійному рівні наша компанія «І.С.С.».

Наша компанія:

  1. Виготовляє високоякісні конструкції з металу (чорний, нержавіючий, алюміній), що придатні для використання в житловому і виробничому секторі. Ми забезпечуємо високу якість настільки затребуваної послуги, як виготовлення металоконструкцій на замовлення згідно побажань замовника.
  2. Також пропонуємо скористатись послугами нашого проектного відділу (КМ, КМД).
  3. Практичність, довговічність, надійність наших конструкцій гарантовані. Вони користуються підвищеним попитом серед споживача.
  4. У такій справі, як виготовлення металовиробів під замовлення, застосовуються лише новітні виробничі технології.

Підприємство «І.С.С.» займається виготовленням металевих зварних конструкцій з усього асортименту профільних виробів (труба профільна та кругла, кутник, швелер). Шафи, столи, сходи, перила, площадки з нержавіючої сталі та чорної сталі з покриттям. Вироби з листового металу усіх ступенів складності.

Передове виробництво металоконструкцій дає чіткі гарантії на продукцію і роботи по монтажу виробів. Злагоджена команда умілих майстрів виконує металеві конструкції і за схемами і кресленнями, представленим замовниками, і за готовими типовими проектами.

Місто, де виготовляються металоконструкції – Львів. Але завдяки налагодженій системі доставок, відправимо замовлення у будь-який куточок України. Вартість послуг оптимальна і здатна приємно здивувати навіть найбільш вимогливого замовника.

 

Душ аварійний нержавіючий

Площадка металева

Візок підйомний

Столики з нержавіючого металу

А також багато інших виробів