Виготовлення деталей з металу  та полімерних матеріалів

Виготовлення деталейНаша компанія «І.С.С.» зробить під замовлення високоточні деталі з металу та полімерних матеріалів. Нашими потужностями здійснюється виготовлення деталей з металу та запасних частин різної складності  для машинобудування, поліграфії, всіх галузей легкої та харчової промисловості.

Якщо ви працюєте з багатовузловим обладнанням, часто виникає потреба у виготовленні запасних частин. І пов’язане це з багатьма причинами, зокрема, якщо постачальник оснащення продає виключно вузли в зборі, не пропонуючи одиничних деталей, або якщо обладнання так застаріло, що його комплектуючі вже давно зняті з виробництва. Дане оснащення з плином часу неодмінно зношується, виникає необхідність закупівлі деталей, в зв’язку з їх несправністю або зносом через старіння самого матеріалу. Ось в таких випадках вам і знадобиться виготовлення деталей з металу або полімерних матеріалів.

Що ми пропонуємо?

Підприємство займається виготовленням деталей та вузлів різної складності та з різних матеріалів (сталь, алюміній, бронза, полімери). Як серійного так і одиничного виробництва. Для цього використовуємо фрезерні та токарні верстати з числовим програмним управлінням (ЧПУ), головні якості яких точність та продуктивність.

Виготовлення, токарні та фрезерні роботи по металу можуть відбуватися згідно креслень замовника, ескізів та по готовому прототипу потрібної деталі.

Наші конструктори професійно розроблять креслення потрібної замовникові деталі з найменшими втратами матеріалу та часу при виготовленні.

Габарити обладнання:

1. Виготовлення деталей фрезеруванням на станках з ЧПУ:

  • високої точності;
  • габаритні розміри деталі до 1000х600х600 мм.

2. Виготовлення деталей точінням на станках с ЧПУ:

  • точність виконання розмірів до 10 мкм;
  • шорсткість поверхні до Ra 0,63;
  • найбільший діаметр деталі що обробляється над станиною 550 мм.

Виготовлення деталей виконується на сучасному устаткуванні висококваліфікованими професіоналами, що мають багаторічний досвід роботи з виробництва всіляких деталей і запасних частин з особистих креслень клієнта. У разі виробництва деталі за зразком наші висококласні конструктори самостійно зроблять необхідні заміри зразка, виготовлять креслення продукту, що гарантує необхідну вам якість виконання деталей оснащення. Наші професіонали роблять будь-які роботи, пов’язані з механічною металообробкою, в тому числі фрезерні і токарні роботи по металлу.

Галерея виробів: